ABOUT US

Fingranit s.r.o. pôsobí na finančnom trhu od roku 2007 ako stabilná, stredne veľká spoločnosť. Tvorí ho tím spolupracovníkov, ktorých spoločná odborná prax tvorí viac než päťsto rokov skúseností. V zmysle zákona sme finanční agenti (SFA, PFA) a spĺňame všetky odborné a legislatívne požiadavky.

Fingranit s.r.o. je registrovaná vo všetkých sektoroch finančného sprostredkovania, je dohliadaná Národnou bankou Slovenska. Množstvo partnerov a ich produktov  umožňuje poskytovať široký rozsah finančných služieb klientom a byť tak objektívnym partnerom pri tvorbe finančných riešení jednotlivcov, rodín, firiem a organizácií.

Službu pre klienta posúvame výrazne za jednoduché sprostredkovanie finančného produktu. Sme blízko aj v prípadoch, keď sa pôvodný zámer zvrtne, či už v dôsledku objektívnych zmien, ale často aj v dôsledku vážnych tragédií. Vieme pomôcť s nevyhnutnou administratívou aj s organizáciou  úkonov, potrebných na zmiernenie dopadov danej udalosti.

Spolupráca s renomovanými spoločnosťami, sledovanie vývoja na trhoch a neustály dialóg s klientom zabezpečujú vysokú mieru aktualizácie nastavení produktov, o ktoré sa opiera stabilita podnikania, alebo súčasná rodinná pohoda. Pohoda dnes, ale aj zajtra – vieme, že si svoju budúcnosť tvoríme hlavne sami. Sme radi, keď máte svoj život pod kontrolou.