Poistenie

Poistenie je základným produktom finančného zabezpečenia. Keď nastala chvíľa, že ho potrebujete, už si ho nedokážete kúpiť. Za zlomok hodnoty, na ktorej Vám záleží, nahradí to, na čom Vám záležalo a o čo ste z rôznych príčin prišli.

Životné a úrazové poistenie Vás neochráni pred úrazom, vážnou chorobou, ani pred životnou tragédiou. Vo veľmi ťažkých chvíľach však dokáže zmierniť ich dopady. Plnenie z poisťovne môže zvýšiť kvalitu zdravotnej starostlivosti, či jednoducho umožní byť s najbližšími v dôležitých momentoch života.

Poistenie AUTA je pre nás aj nevyhnutným zlom. Hustota premávky, ceny áut a trendy pri opravách havarovaných vozidiel však ukazujú, že automobilizmus je veľmi drahé odvetvie nášho života. Najnižšia cena nemusí byť vždy dostatočným riešením. Malý doplatok pri PZP môže urobiť divy po havárii. KASKO, alebo havarijné poistenie už nie je záležitosťou áut do päť rokov. Nič sa neopravuje, všetko sa mení – viete, koľko stojí svetlomet, blatník, nárazník a kapota na vašom aute? …a viete čo je to „totálka“. Aj pri ešte nesplatenom lízingu? Vieme Vám povedať, čo s tým má spoločné GAP.

Dom a domácnosť to sú zvyčajne naše hodnoty, do ktorých sme „vrazili“ nemálo úsilia a peňazí. Len promile z ich ceny Vám pomôže, keď sa, vďaka živlom, nezodpovedným susedom, či asociálnym jedincom kvalita Vášho bývania prudko zmení.

Poistenie zodpovednosti je veľmi podceňovaná záležitosť. Okolo nás sú hodnoty, na ktorých niekomu záleží. Naše zakopnutie, či malá nepozornosť môže stáť naše peňaženky nemalé prostriedky. Pokiaľ v tom nie je úmysel, poisťovňa to za vás „zatiahne“!

Cestovné poistenie okrem iného dokáže zabezpečiť pomocníka v jazykovo, či kultúrne cudzom prostredí. Nie je jedno, kam idete a akú máte poistku. Poraďte sa s nami o možnostiach výberu.

Poistenie podnikateľov a priemyselných rizík je obrovská téma, o ktorej je potrebné viesť rozhovor, pokiaľ ste sa rozhodli ísť cestou podnikania, alebo ste prevzali na seba zodpovednosť za chod cudzieho podniku. Zložité vzťahy, veľa súvislostí, vplyv na okolie, tlak okolia na Vás. Ponúkame Vám dôslednú analýzu rizika a komplexné riešenia.